Dagmar Mertová - korektury českých textů 

+420 777 310 455
d.mertova@webproject.cz Další kontakty »

Z důvodu své vytíženosti až do odvolání nepřijímám žádné další zakázky.
Děkuji za pochopení.

Bezchybný text zvyšuje vaše renomé a dokazuje vaši solidnost a odpovědný přístup.

Nabízím korektury českých textů všem, komu není lhostejný náš mateřský jazyk a komu záleží na tom, aby texty byly bez chyb, měly vysokou úroveň a kvalitní vypovídací hodnotu. Pouze takové texty totiž mohou reprezentovat a posílit reputaci toho, kdo je pod textem podepsán.

Představte si situaci, kdy váš obchodní partner pročítá vaše propagační dokumenty a lišácky se mu zvedají koutky, když objeví chybu. Co si asi pomyslí? Dodá vám to na důvěryhodnosti? Jistě ne, ale to se může změnit, když nic nenecháte náhodě a pomůžete zvýšit úroveň svých textů – a tím samozřejmě i své renomé.

Využijte tedy pro své texty jazykové korektury, stylistické korektury či předtiskové korektury. Nabízím profesionalitu, ochotu, chuť do práce a samozřejmě diskrétnost.

Které texty by měly projít korekturou?

Mgr. Dagmar Mertová

korektorka

Korekturám českých textů se věnuji již od dob studií na vysoké škole. A od roku 2005 je provádím jako OSVČ. Každá práce může být kvalitní, pokud ji děláte rádi a naplno a pokud do ní vkládáte i kus sebe. To je můj případ. Práce s textem mě nesmírně baví.

Více o mně »

Cvičení na zkoušku

Chcete si ověřit, jak jste na tom se znalostmi českého jazyka? Neváhejte a hurá na to. Tady se neznámkuje!

Otestovat

Kontaktní formulář

Máte dotaz nebo poptávku?
Napište mi pomocí tohoto formuláře a já Vás brzy kontaktuji.